TR EN
KALİTE FARK YARATIR

Volard iç mimarlık alanında uluslararası ölçekte
yaratıcı çözümler üreten tasarım, uygulama ve mobilya firmasıdır.
Uygulama çizimlerinden başlayarak kendi bünyesindeki
mobilya fabrikasında üretimi gerçekleştirir ve anahtar teslimi uygulamalar yapar.

ÇALIŞMA ALANIMIZ

Volard genç, dinamik ve aynı zamanda yirmi yıla yakın zamandır doğru bildiği işi yapan tecrübeli kadrosu ile iç mimarlık alanında projeleri hayata geçirmektedir. İstanbul Tuzla'daki 5,500m2'lik fabrikasında ahşap üretiminin yanı sıra mimari kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışında otel, ofis, konut gibi prestijli binaların anahtar teslimi uygulamalarını yapmaktadır.

MOBİLYA İMALATI
İMALAT PROJESİ
UYGULAMA

MOBİLYA İMALATI

Teknolojinin gerektirdiği gelişmiş makina parkımızla sabit ve hareketli mobilya üretimi yapan fabrikamızda bizi farklı kılan yılların birikimiyle en üst seviyeye gelmiş olan uzman üretim ekibimiz ve proje çözümleri konusunda deneyimli teknik kadromuzdur. Bu sebeple ardımızda gururla isimlerini saydığımız ve her gün yenilerini eklediğimiz referanslarımız vardır.

İMALATLARI GÖSTER

İMALAT PROJESİ

Volard almış olduğu işlerde sadece üretim yapmakla kalmaz, müşterinin isteğine uygun, işletme açısından rantabl ve tasarımcı yönünden estetik sonuçlara ulaşabilmek adına gerekli proje çalışmalarını da yapar. Bu bağlamda en uygun detay çözümlerini oluşturarak uzun yıllar sorunsuz çalışacak üretimleri gerçekleştirir.

PROJELERİ GÖSTER

UYGULAMA

Volard bünyesindeki tecrübeli mimari kadrosu ile üstlendiği projelerde ince işlerin anahtar teslimi uygulamalarını da yapmaktadır. Mobilya haricinde perdesinden duvar kağıdına, seramikten alçıpana tüm disiplinleri tek bir elden çıkararak işverenin işini kolaylaştırmak ve aynı zamanda bunu ahenkli bir şekilde gerçekleştirmek kaliteyi artırdığı gibi uygulama süresini de kısaltmak anlamına gelmektedir.

UYGULAMALARI GÖSTER

BİRLİKTE ÇALIŞMAYA HAZIRIZ

Projenin hazırlanmasından mobilya imalatına, proje uygulanmasından teslimine kadar tüm süreçleri çözebileceğiniz kaliteli ve güvenli bir partner arıyorsanız, sizinle görüşmekten büyük mutluluk duyarız.