TR EN
KALİTE FARK YARATIR

Volard iç mimarlık alanında uluslararası ölçekte
yaratıcı çözümler üreten tasarım, uygulama ve mobilya firmasıdır.
Uygulama çizimlerinden başlayarak kendi bünyesindeki
mobilya fabrikasında üretimi gerçekleştirir ve anahtar teslimi uygulamalar yapar.

ŞİRKET PROFİLİ

Volard genç, dinamik ve aynı zamanda yirmi yıla yakın zamandır doğru bildiği işi yapan tecrübeli kadrosu ile iç mimarlık alanında projeleri hayata geçirmektedir. İstanbul Tuzla'daki 5,500m2'lik fabrikasında ahşap üretiminin yanı sıra mimari kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışında otel, ofis, konut gibi prestijli binaların anahtar teslimi uygulamalarını yapmaktadır.

MİSYON

Volard'ın misyonu, detayları çözülmüş, tasarımcı açısından estetik, işveren açısından rantabl, işletmeci açısından uzun ömürlü ve sorunsuz uygulamaları, en kısa sürede ve kaliteden taviz vermeksizin gerçekleştirmektir. Volard'da çalışan herkes bu bilinçtedir ve büyük ailenin bir parçasıdır. İşte bu sebeptendir ki; Volard kalite üretir.

VİZYON

Dünya hızla gelişiyor. Her geçen gün kalite çıtası yükseliyor. Volard'ın vizyonu gelişmekte olan son teknoloji, detay ve tasarımları takip ederek hem kendi hizmet alanında daha iyisini yapmak hem de müşterilerinin bu rekabet ortamında diğerlerinin önüne geçmesini sağlamaktır.

FABRİKA GÖRÜNTÜLERİ

Teknolojinin gerektirdiği gelişmiş makina parkımızla sabit ve hareketli mobilya üretimi yapan fabrikamızda bizi farklı kılan yılların birikimiyle en üst seviyeye gelmiş olan uzman üretim ekibimiz ve proje çözümleri konusunda deneyimli teknik kadromuzdur. Bu sebeple ardımızda gururla isimlerini saydığımız ve her gün yenilerini eklediğimiz referanslarımız vardır.

BİRLİKTE ÇALIŞMAYA HAZIRIZ

Projenin hazırlanmasından mobilya imalatına, proje uygulanmasından teslimine kadar tüm süreçleri çözebileceğiniz kaliteli ve güvenli bir partner arıyorsanız, sizinle görüşmekten büyük mutluluk duyarız.